Новини

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  грудень 2019  »
пвсчпсн
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Новини
ВІТАЄМО PDF Друк

180154Шановні депутати й працівники органів місцевого самоврядування Тернопільщини!

Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Сьогодні, в непростий для України та українців час, саме ви виконуєте волю своїх виборців і спільно відстоюєте їхнє прагнення жити у цивілізованій, заможній, безпечній державі.

З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюю вдячність усім тим, хто невтомно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку українського суспільства, завжди готовий до діалогу та співпраці з громадськістю.

Особливо вітаю сьогодні наших нових соціальних партнерів – працівників органів управління освітою об’єднаних територіальних громад та рад міст обласного значення і висловлюю надію, що ті проблеми, які, на жаль, виникають у галузі освіти, ми зможемо подолати спільними зусиллями, прислухаючись до думки один одного.

Бажаю усім, хто працює на благо громад нашої області, мирного неба, впевненості у доброму європейському майбутньому України, а також сил та здоров’я для того, щоб це майбутнє максимально наблизити.

З повагою, голова обласної організації профспілки

працівників освіти і науки України    Людмила МОКЕЙ

 
«ОСВІТЯНСЬКА СКРИНЯ» ПРОДОВЖУЄ ВІДКРИВАТИ ТАЛАНТИ ТЕРНОПІЛЛЯ! PDF Друк

180152 У справжнє свято Слова перетворилася чергова презентація літературного альманаху педагогів Тернопілля «Освітянської скрині».

Тернопільська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України зібрала авторів сьомого випуску альманаху на святкову імпрезу з нагоди презентації різножанрових творчих доробків понад 50 майстрів поетичного Слова. Оскільки й надалі розвиває започаткований ще у 2003 році унікальний мистецький проект.

Детальніше...
 
НА ЗАСІДАННІ ПРЕЗИДІЇ PDF Друк

18014829 листопада відбулося чергове засідання президії ради обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Особливо важливим питанням роботи галузевої профспілки у період адміністративної та освітньої реформ, як відзначила голова обласної організації Людмила Мокей у вступному слові, є налагодження взаємодії з уповноваженими установами й організаціями у питаннях здійснення громадського контролю і державного нагляду за дотриманням вимог законодавства.

Детальніше...
 
ПРИВІТАННЯ PDF Друк

180148__2

 
ГЛАВА УРЯДУ: «ПІДВИЩИМО ЗАРПЛАТИ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ» PDF Друк

180147Прем’єр-міністр України звернувся до народних депутатів з проханням провести друге читання проекту Державного бюджету на 2019 рік і ухвалити його вже наступного пленарного тижня – задля ефективного і планового входження в наступний рік, збереження позитивних тенденцій в економіці та продовження співпраці з фінансовими партнерами України.

Детальніше...
 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ ВИЩОЇ ШКОЛИ PDF Друк

180142Розширене засідання Ради вищої школи ЦК Профспілки працівників освіти і науки України відбулося у Києві 7 листопада 2018 року за участю Голови Профспілки працівників освіти і науки України Георгія Труханова, першого заступника Міністра освіти і науки України Володимира Ковтунця, заступників Голови Профспілки Сергія Романюка та Ольги Чабанюк.

Детальніше...
 
ЦК ПРОФСПІЛКИ ТА МОН СПІЛЬНО ІНІЦІЮЮТЬ ЗБІЛЬШЕННЯ ЗАРПЛАТИ ПЕДАГОГАМ PDF Друк

180139За ініціативою ЦК Профспілки працівників освіти і науки України Міністерство освіти і науки України та ЦК Профспілки в спільному листі від 6.11.2018 № 02-5/630 та № 1/9-676 «Про підвищення заробітної плати педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, професійно-технічної, вищої освіти та установ освіти, науково-педагогічним працівникам» звернулися до керівників місцевих органів освіти та закладів освіти

Детальніше...
 
ВІТАЄМОЗ ЮВІЛЕЄМ! PDF Друк

180138Сьогодні особливий ювілей відзначає голова Теребовлянської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Дмитро Максимович СЛОБОДЯНЮК, якого саме 30 жовтня 40 років тому освітяни Теребовлянщини вперше обрали на цю посаду.

Пліч-о-пліч із спілчанами Дмитро Максимович проходив через усі випробування, які посилало життя: суспільні потрясіння, невиплату заробітної плати, різного роду реформи й оптимізації. І завжди саме він був справжнім другом і захисником для освітян, тим, хто знаходив відповіді на найважчі питання, допомагав розв’язати професійні й побутові проблеми, казав добре слово у найнеобхідніший момент, першим вітав з досягненнями і нагороджував за успішну працю.

Детальніше...
 
ВІТАННЯ PDF Друк

180137Профспілковий актив освітян області щиро вітає з ювілеєм РАКОЧОГО ІГОРЯ СТАНІСЛАВОВИЧА, голову Тернопільської районної організації профспілки працівників освіти!

Шановний імениннику! Зичимо Вам нових вагомих досягнень у справі захисту законних прав та інтересів спілчан. Нехай життя буде довгим і насиченим, здоров’я дозволяє реалізовувати задумані плани, а коло друзів та рідних шириться.

Прес-центр обласної організації

 
25 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ПРОФСПІЛКОВОГО ПРАЦІВНИКА ТЕРНОПІЛЬЩИНИ PDF Друк

180136Усіх профспілковців області вітаємо з Днем профспілкового працівника Тернопільщини!

Профспілковий працівник – це не професія, це – покликання, це – життєва місія: щодня, щогодини бути готовому до надання допомоги, підтримки, поради своїм колегам за фахом, тим, з ким поруч крокуєш життєвою дорогою, а також до активних дій з відстоювання їх прав.

92 роки тому як орган координації спільних дій з відстоювання трудових прав усіх спілчан на теренах Тернопілля створилася повітова рада профспілок.

Тож хай історичний досвід спільної профспілкової роботи стане нам у нагоді сьогодні! Єднаймося спілчани! Разом ми – сила!

Голова Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Людмила МОКЕЙ

 


Сторінка 9 з 114
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті