Новини ..::.. ШАХОВИЙ ТУРНІР ЗІБРАВ ОСВІТЯН У ТЕРНОПОЛІ

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  травень 2020  »
пвсчпсн
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ШАХОВИЙ ТУРНІР ЗІБРАВ ОСВІТЯН У ТЕРНОПОЛІ

PDF Друк

190011Обласна спартакіада з видів спорту серед членів Профспілки працівників освіти і науки України Тернопільської області розпочалася із турніру з активних шахів, який відбувся 2 лютого 2019 року у шахово-шашковому клубі ФСТ «Україна».

Відкрила змагання голова Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України та голова оргкомітету турніру МОКЕЙ Людмила Іванівна.

Основними завданнями заходу є - популяризація здорового способу життя, розвиток популярних видів спорту, встановлення й зміцнення дружніх стосунків серед працівників галузі, виявлення найсильніших команд і кращих спортсменів для участі у всеукраїнських турнірах, а також організація змістовного відпочинку та дозвілля.

11 районних організацій та первинні профорганізації ТНТУ ім. Івана Пулюя, Технічного коледжу ТНТУ ім. Івана Пулюя, Гусятинського коледжу ім. Івана Пулюя та Тернопільське ВПУ технологій і дизайну взяли участь у турнірі.

У командному заліку виступили Гусятинська, Зборівська, Кременецька, Лановецька, Монастириська, Підволочиська, Теребовлянська та Тернопільська районні організації профспілки.

По одному представнику для участі в особистому заліку направили Бучацька, Заліщицька та Козівська районні організації.

За першість змагалися 27 учасників, серед яких 10 жінок та 17 чоловіків.

Незалежне суддівство здійснювали представники шахово-шашкового клубу ФСТ «Україна» ТРЕМБИЧ Валерій Анатолійович, суддя Республіканської категорії, та ІСКРА Олег Володимирович, суддя Першої категорії.

Змагання проводилися відповідно до Правил Шахової гри ФІДЕ (для активних шахів).

В результаті гострої та безкомпромісної боротьби серед жінок І місце виборола БОДАК Світлана В’ячеславівна, учитель іноземної мови Теребовлянського навчально – виховного комплексу, ІІ місце - НАКОНЕЧНА Олена Миколаївна, культорганізатор Почаївського будинку дитячої творчості та спорту Кременецького району, і ІІІ місце - ВАЛЬЧАК Наталія Володимирівна, старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту ТНТУ ім.Івана Пулюя.

А от серед чоловіків перемогу святкували: ПОДОЛЬСЬКИЙ Ігор Зіновійович (1 місце), викладач кафедри фізичного виховання та спорту ТНТУ ім.Івана Пулюя, СУШИРИБА Богдан Іванович(2 місце), учитель Бучацького колегіуму ім..Св.Йосафата та ЛЕЩУК Валентин Анатолійович(3 місце), керівник гуртків Почаївського будинку дитячої творчості та спорту Кременецького району.

Переможці отримали грамоти та медалі, а також можливість представляти Тернопільську обласну організацію профспілки працівників освіти і науки України у Києві на Всеукраїнських змаганнях з шахів, які відбудуться з 27 лютого по 1 березня 2019 року.

Кубки та дипломи переможців отримали команди первинної профспілкової організації профспілки ТНТУ ім.Івана Пулюя (І місце), Кременецької (ІІ місце) та Теребовлянської (ІІІ місце) районних профорганізацій.

Більше фото тут...

Прес-центр обласної організації

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 73 гостей на сайті