Новини ..::.. ДЕНЬ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ У ВИШНІВЕЦЬКІЙ ОТГ

Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  травень 2020  »
пвсчпсн
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ДЕНЬ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ У ВИШНІВЕЦЬКІЙ ОТГ

PDF Друк

190007Про узгоджені спільні дії роботодавців та профспілок, як запоруку збереження та захисту трудових, соціально-економічних прав освітян, мова йшла у ході зустрічі голів первинних профорганізацій та керівників закладів освіти, підпорядкованих Вишнівецькій об’єднаній територіальній громаді, із головою та юрисконсультом обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, котра відбулася 24 січня 2019 року у приміщенні Вишнівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Основного тону розмові задала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької селищної ради Погранична Марія Василівна.

Багато різних питань хвилювали учасників зустрічі: місце галузевої Профспілки у сучасних реформах, мотивація профспілкового членства, особливості ведення колективних переговорів тощо.

Позитивно оцінила важливість збереження профспілкового членства Марія Василівна: «Кожен з вас, освітяни, радіє преференціям від влади, але не усі знають, що так просто вони не з’являються, а є результатом наполегливого профспілкового руху освітян за достойне місце у суспільстві. Однак недостатня поінформованість спілчан інколи призводить до втрати профспілкових рядів. Вважаю, що це тільки може нашкодити в майбутньому нашій галузі в цілому та кожному з вас зокрема. Тому й на управлінській роботі сприятиму діяльності первинних профорганізацій у наших закладах освіти. Наразі важливо у кожному з них переглянути колективні договори та у випадку необхідності укласти нові». Також вона порушила питання профспілкової діяльності в умовах об’єднаних територіальних громад та можливої зміни організаційної структури організації.

Голова обласної організації Мокей Людмила Іванівна ознайомила присутніх із основними напрямами діяльності Профспілки працівників освіти і науки України на сучасному етапі, зупинилася на викликах та перспективах діяльності організації в період реформування українського суспільства, навела конкретні приклади позитивної мотивації та акцентувала на важливості збереження організаційної єдності.

Кушик Степан Степанович надав необхідні консультації щодо ведення колективних переговорів у закладах освіти, а також коротко проаналізував ті питання соціально-економічного й трудового характеру, що повинні погоджуватися керівниками закладів освіти із виборними профорганами.

Довго тривала зустріч, було багато запитань та змістовних відповідей. На завершення одностайно прийнято рішення продовжити таке спілкування у колективах працівників шкіл та дитячих садків громади вже найближчим часом.

190010190008190009

Прес-центр обласної організації

 
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті