Звіти і вибори

conversation

Освітянська скриня

conversation

Опитування

Як за п'ятибальною шкалою Ви оцінююте діяльність Вашої первинної профспілкової організації?
 
«  липень 2020  »
пвсчпсн
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
ВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ!! PDF Друк
Вівторок, 07 липня 2020, 11:33

0707_116 липня 2020 року 50-річний ювілей відзначив голова Козівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України

Іван Богданович ВОВК.

Уся профспілкова освітянська спільнота Тернопільщини щиро вітає свого колегу – активіста, справжнього лідера, надійного товариша з ювілеєм і зичить міцного здоров’я, яскравих вражень, щирих посмішок та натхнення.

Нехай здійсняться всі Ваші мрії і задуми, а життя буде наповнене щасливими подіями!

Летять роки і їм немає спину,
За ними – мудрості великий зміст.
Сьогодні п
ятдесяту вже вершину
Здолали Ви, мов справжній альпініст!

За пройденим не варто сумувати,
                                                                 Попереду, до ста, років ще череда.
                                                               Хай щедрим буде ювілейне свято!
                                                       Здоров’я Вам, любові і добра!

 

                                                       Тернопільська обласна організація

                                                Профспілки працівників освіти і науки України

 
ЧОМУ ПРОФСПІЛКА ПРОТИ ЗАКОНОПРОЕКТУ «ПРО ПРАЦЮ» ВІД МІНЕКОНОМІКИ? PDF Друк
Вівторок, 07 липня 2020, 08:25

0707_44Після розгляду та аналізу доопрацьованого Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проекту Закону України «Про працю» профспілки висловили протест проти його прийняття.

Зокрема, суперечать чинним міжнародним договорам та угодам ініціативи урядовців щодо звуження змісту та обсягів прав працівників і мінімальних гарантій у сфері зайнятості, оплати та умов праці, зменшення ролі соціального діалогу і договірного регулювання колективних трудових відносин, скасування законодавчих актів у сфері праці. Необґрунтовано розширюється перелік випадків коли може бути укладено строковий трудовий договір. Профспілкова спільнота висловлює протест проти встановлення обов’язкової строкової форми трудового договору для педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників, скасування норми про скорочену тривалість робочого часу зокрема для учителів та лікарів.

Детальніше...
 
СПІВЧУТТЯ PDF Друк
Вівторок, 07 липня 2020, 07:54

0607_1Тернопільська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України глибоко сумує з приводу раптової смерті члена президії обласної організації, голови Тернопільської міської організації профспілки працівників освіти і науки України КУХАРСЬКОГО Антона Богдановича.

Чомусь буває так, що смерть приходить без причини, несподівано... І забирає активних, життєрадісних, справжніх друзів...

Боляче, сумно і невимовно гірко від однієї думки про те, що Антона Кухарського вже немає серед нас. Адже його вклад в профспілкову роботу за 18 років діяльності на посаді голови міської профорганізації був більш, ніж вагомим: участь у підготовці й проведенні туристичних змагань педагогів Тернопілля, акціях на захист прав освітян, важливі пропозиції щодо відстоювання права на функціонування закладів позашкільної освіти та гідну оплату праці освітян-позашкільників. Цей список можна було б продовжувати безкінечно.
Сумуємо.... Співчуваємо рідним і близьким покійного.....

 

 
АНТИСОЦІАЛЬНИМ ЗАКОНОПРОЕКТАМ - «НІ!» PDF Друк
Вівторок, 30 червня 2020, 12:50

Відповідно до рішення Президії ФПУ 30 червня 2020 року по всій Україні відбулися інформаційні акції профспілок з вимогою не допустити прийняття антипрофспілкового законопроекту № 2681 та інших антисоціальних законів.

3006_7

Детальніше...
 
В УРЯДОВЦІВ ТА МІСЦЕВОГО КЕРІВНИЦТВА БАЧЕННЯ ОПЛАТИ ПРАЦІ ОСВІТЯН ПІД ЧАС КАРАТИНУ – РІЗНЕ! PDF Друк
Вівторок, 16 червня 2020, 14:40

1606Призупинення роботи закладів освіти під час пандемії COVID-19 навесні 2020 року, впровадження карантинних заходів, дистанційної форми навчання, внесення змін до законодавства України про працю стало причиною спроб окремих владців на місцях «зекономити» на праці освітян та скоротити заробітну плату працівників. Звістки про це неодноразово надходили до обласної організації профспілки.

Саме тому Тернопільською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України було надіслано звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України та народних депутатів України, у яких вказувалося, що на Тернопіллі мають місце випадки, коли органи виконавчої влади та місцевого самоврядування в окремих районах та об’єднаних територіальних громадах спонукають, а то й примушують працівників закладів дошкільної та позашкільної освіти, техперсоналу шкіл, чия зарплата виплачується за рахунок місцевих коштів, брати відпустки за власний рахунок або «тимчасово» звільнитися, керівників закладів освіти зобов’язують провести заходи з т.з. «оптимізації» технічного персоналу. Такі дії місцевих керівників поставили на межу виживання значну частину працівників закладів освіти.

Детальніше...
 
УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ ПРОФСПІЛКИ В КОНКУРСНИХ КОМІСІЯХ – ОБОВ’ЯЗКОВА PDF Друк
Середа, 03 червня 2020, 08:06

03061У зв’язку з тим, що після набуття чинності Законом України «Про повну загальну середню освіту» відбулися зміни в процедурі проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти, Міністерством освіти і науки України листом від 20.05.2020 року №1/9-264 надано роз’яснення щодо організації та проведення таких конкурсів.

У листі зокрема вказано, що до складу відповідної конкурсної комісії крім представників засновника (власника) закладу, відповідної місцевої державної адміністрації (або територіального відділення центрального органу із забезпечення якості освіти) обов’язково входять представники районної (міської) організації профспілки.

https://mon.gov.ua/ua/npa/shodo-okremih-pitan-provedennya-konkursu-na-posadu-kerivnika-zakladu-zagalnoyi-serednoyi-osviti 

                                                                 Прес-центр обласної організації 

 
РЕКОМЕНДАЦІЇ МОЗ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ДИТСАДКІВ У ПЕРІОД КАРАНТИНУ PDF Друк
Вівторок, 02 червня 2020, 13:17

0206Міністерство охорони здоров’я України затвердило рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19) (постанова від 21.05.2020 №25).

Детальніше...
 
СПІВЧУТТЯ PDF Друк
П'ятниця, 29 травня 2020, 11:01

2233Висловлюємо щирі і глибокі співчуття бухгалтеру Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Лопатинській Олесі Михайлівні, її рідним та близьким із приводу тяжкої втрати – смерті свекра.

                                                                                              Прес-центр обласної організації

 
СПІВЧУТТЯ PDF Друк
Вівторок, 12 травня 2020, 09:09

1205Тернопільська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України висловлює щирі і глибокі співчуття скарбнику Заліщицької районної профспілкової організації Горобець Надії Михайлівні, її рідним та близьким із приводу тяжкої втрати – смерті матері.

                                                                                                               Прес-центр обласної організації

 

 

 

 
ПРОФСПІЛКА ЗВЕРНУЛАСЯ ДО УПОВНОВАЖЕНОЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ PDF Друк
Понеділок, 27 квітня 2020, 13:19

2703ЦК Профспілки працівників освіти і науки України 24.03.2020 року звернувся до Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини  Л.Л. Денісової з питання невідповідності Конституції України норм статті 22 Закону України «Про повну загальну середню освіту».  

Профспілка підтримує справедливі вимоги спілчан щодо скасування дискримінаційних положень новоприйнятого Закону, котрі звужують права на працю педагогічних працівників, які отримують пенсію за віком, і передбачають припинення з ними до 1 липня 2020 року безстрокових трудових договорів та укладення замість них строкових на 1 рік.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 120
free pokerfree poker

Вітання!

150101

Дати і події

image

Випадкове фото

Хто на сайті

На даний момент 10 гостей на сайті